Rodzaj oferty mieszkanie ( sprzedaż ) Numer 37/559/OMS Miasto ALICANTE - GRAN ALACANT Cena 422 756 PLN
Cena za mkw 7 813 PLNmkw Powierzchnia 60.00 m2 Opis
OKAZJA Apartament z 2 sypialniami, stanowiący parter budynku w zabudowie szeregowej. Rok budowy 2003.
Doskonała lokalizacja, ok 1500m od plaży - w miejscowości Gran Alacant (Santa Pola).
Odległość od Alicante - ok. 10km
Odległość od lotniska - ok. 7km
Odległość od kompleksu z restauracjami i kafeteriami - ok.100m Odległość od centrum komercyjnego (banki, markety, restauracje) - ok. 100m
Pow. użytkowa - ok.60 m.kw. + taras + działka.
Na posesji znajduje się także miejsce na 1 auto.
Rozkład pomieszczeń:
- Salon, kuchnia, łazienka, dwie sypialnie, patio, taras i ogródek. Całkowita zabudowa kuchni, wraz z sprzętem AGD.
Wszystkie okna PCV. Apartament bez mebli.
Możliwość zrobienia sotano (piwnicy o wielkości całego apartamentu wraz z tarasem).
We wszystkich pokojach lampy z wentylatorami
Nie wymaga nakładów finansowych.
W kompleksie znajduje się basen do dyspozycji mieszkańców.
Koszty utrzymania apartamentu:
1. Czynsz do administracji - 27 Eur/mc
2. Podatek od nieruchomości - 127 Eur/rok
Cena: 112.000 Euro
NOWA CENA - 101.000 !
UWAGA! OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA!
Jeśli powyższa oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o przesłanie zapytania. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo nabyć nieruchomość pod konkretne zlecenie.
(Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kc.) ______________________________________________________________________
OPIS MIASTA GRAN ALACANT
Miejscowość Gran Alacant położona jest tylko 10 km od centrum miasta Alicante oraz ok. 5km. na północ od pięknej, turystycznej miejscowości Santa Pola.
Międzynarodowe lotnisko w Alicante, oddalone jest ok. 7 km od miasteczka.
Gran Alacant położone jest bezpośrednio nad morzem i podzielone jest na różne części tzw. urbanizacje.
Na terenie jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii plaż - Carabassi, znajduje się szeroki pasm wydm z porastającą je zielenią oraz przyległym rezerwatem przyrody El Clot.
Nadmorska, palmowa promenada (idealna na spacery, jazdę na rolkach czy rowerze) łączy Gran Alacant z przyległym, turystycznym kurortem Arenales del Sol.
Przy wjeździe do Gran Alacant znajduje się centrum handlowe z większymi supermarketami (Mercadona, Lidl, Aldi, Consum) a także liczne kawiarnie, restauracje, apteki, banki, sklepy z odzieżą, obuwiem i pamiątkami.
Na terenie miasta znajdą Państwo także: bibliotekę, ośrodek zdrowia, policję, kawiarenkę internetową, pocztę, boiska sportowe i korty tenisowe oraz małe sklepy spożywcze.
Sieć autobusowej komunikacji miejskiej łączy Gran Alacant z pobliskimi miastami.
Szybką i łatwą komunikację wewnętrzną w mieście stanowi także turystyczna kolejka, która kursuje przez cały rok pomiędzy plażą a centrum handlowym.
Gran Alacant oddalone jest od centrum Alicante zaledwie 10km.
Alicante to duże nadmorskie miasto z okazałym portem jachtowym, wokół którego zlokalizowane są liczne atrakcje. Alicante jako stolica prowincji, znajduje się w centrum wybrzeża Costa Blanca.
Cechuje się szeroko rozwiniętym przemysłem (między innymi dzięki dużemu portowi), bogatym życiem nocnym, doskonałą międzynarodową kuchnią, pięknymi białymi plażami, klimatyczną nadmorską promenadą i zabytkową architekturą starego miasta.
W odległości ok. 5km na południe od Gran Alacant położone jest miasteczko Santa Pola.
Do miasta można dostać się w ciągu kilku minut, jadąc główną drogą nr 332 z Alicante w stronę Torrevieji, lub nadmorską drogą z pięknym widokiem na skaliste zbocza gór.
Jadąc wzdłuż wybrzeża, w drodze do Santa Pola mijamy małe, dzikie plaże.
W mieście zapewne warto zobaczyć port rybacki z targiem rybnym, zamek położony w centralnej części miasta a także stawy solne, z rezerwatem ptaków i zamieszkującym go stadem flamingów.
Z portu jachtowego można odbyć podróż promem na pobliską wyspę Tabarcę.
W odległości ok. 20 km od Gran Alacant znajduje się miejscowość Elche, która otoczona jest przez 200.000 palm i znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
To miasto kultury z pewnością warte jest odwiedzenia.
Jesteś zainteresowany?
Agent prowadzący
Marcin Liszkowski
Nr licencji
2218
Telefon
[+34] 654.77.55.33
E-mail
marcin@liszkowski.pl
Skype
marcin-liszkowski
WORLD RESIDENCE S.L.
Avda Escandinavia 41, B.322
03130 Santa Pola
tel.: [+34] 654 77 55 33
email: marcin@liszkowski.pl